Täname kõiki, kes on meid usaldanud ja täiendanud oma keeleoskust Emajõe Keeltekoolis.
Meie jaoks on väga oluline pakkuda parimat keeleõpet. Aita meil muutuda veelgi paremaks ja anna tagasisidet!


Olen nii õnnelik, et olen saanud sellele kursusel osaleda. Kui süsteemist aru ei saa siis on natuke raske mõista, et pole nn.klassikalised kursused. Tegelikult on Emajõe Keeltekoolil palju eeliseid: lähenetakse individuaalselt, saab liituda/alustada igal ajal. Ei pea ootama sügist või kevadsemestri algust. Väga palju saab suhelda, mis on kõige tähtsam. Samas on ka suur rõhk grammatikal. Kodutöid saab piisavalt, et teema kinnistuks.

Aitäh, Signe, et olemas oled ja seda kõike teed, mis pole lihtne ❤️
Angela


Olen Enele ja Douglasele väga tänulik antud tundide eest, nad on minu suhtlemisoskust ning enesekindlust väga palju tõstnud. Saan inglise keelega nüüd tunduvalt paremini hakkama ning tunnid olid väga toredad. Ma ei karda enam ennast inglise keeles väljendada ning ka ajavormid on mul üle pika aja taas kenasti meelde tuletatud.
Evely


Kursus kindlalt vastas mu ootustele. 6 kuud tagasi minu vene keele tase oli kordades nõrgem kui see praegu on.Eriti meeldis, kuidas mul oli palju õppematerjale, mille oli õpetaja mulle saatnud. Võtsin õppimist hobina ja vabal ajal õppisin juurde. Kordagi ei hakkanud igav. Lisaks sellele nägi õpetaja suurt vaeva, et materjale koostada. Nt õppisime üht venekeelset laulu, õpetaja oli kõik sõnad laulus ükshaaval ära tõlkinud ja teinud sellest pika nimekirja. Seejärel õppisin mina sõnad ära ja kuulasime/arutasime laulu. Õppimine on 2x kiirem, kui selline töö on ette tehtud ja ei pea ise Google Translate-ga jändama, nagu on lasknud mu vanad õpetajad teha kodutööna.
Õpetaja Juriga jäin väga rahule. Kui võtaksin uusi kursuseid küsiksin sama õpetajat.
Martin

_____________________

Tere, Signe! Olen väga rahul keelekursuse korraldusega. Kindlasti õppisin palju juurde, aga polnud piisavalt aega minu jaoks, vajan rohkem. Loodan, et saan tulevikus uuesti osaleda.
Kati on väga tore ja positiivne inimene, suppper õpetaja!
Meil zoomis olid fantastilised tunnid ja seltskond!
Tänan Teid! Soovin kõige paremat Teile ja Emajõe keeltekoolile!
Natalja
____________________

Suur aitäh selle kogemuse eest! Olen vene keelt püüdnud õppida ka varem, aga mitte kunagi enne ei ole see olnud nii paeluv. Õpetajaga tekkis meil hea klapp, tema teadmised on nii mitmekesised ja ta rikastab tundi erinevate õppemeetoditega. Suur kasu oli erinevatest kuulamisülesannetest, see harjutab kõrva tabama sõnu kiires venekeelses tekstis. Väga õpetlikud olid videod/artiklid, mis andsid edasi seda päris igapäevast vene keelt ja rahvasuus levinud kõnepruuki. Tunnid kuivalt õpiku järgi ei oleks nii palju arendanud. Kokkuvõtlikult jäin kursusega väga rahule, tunnen, et julgen keelt rohkem kasutada, usun, et mõistan rohkem ja oskan ka selgemalt vastata.
Kindlasti oleks vajalik sõnavara täiendada ja mitte vene keelest võõrduda kui parasjagu ei kasuta ja ka selleks andis õpetaja häid soovitusi.
Kadri