Emajõe Keeltekooli sünnilugu sai alguse keeltekooli asutaja ja omaniku Signe Laigu peas aastal 2009. Kui kõik ausalt ära rääkida, siis ega kooliomaniku varasem hariduskogemus ettevõtlusega alustamist väga ei toetanud. Olid küll 15 aastat põhikoolis õpetamise kogemust, aga puudus majandusalane haridus ja ettevõtluskogemus. Julgust ja ettevõtlikkust jagus, tahtmist oma kooli teha veelgi rohkem ja nii sai Emajõe Keeltekool oma alguse 12.11.2010.

Esimesed ruumid oli Büroohotellis, Emajõe maalilisel kaldal. Ettevõtte arenedes ja kasvades jäid need ruumid kitsaks ja kolisime südalinna, Kesklinna Keskusesse. Õpilastele meie keeltekool meeldis ja sai laienetud ka Tallinnasse, uhkesse Valgesse Majja.

Emajõe Keeltekool jätkas jõudsalt oma arengut nii Tartus kui Tallinnas, kuni jäi ise oma kiirele arengule jalgu. Enam ei jõudnud kõike parimal tasemel teha ja hakkasid tekkima vead ja sellest sündisid ka valed otsused.

Igas ettevõttes on oma tõusud ja mõõnad ja nii võtsime meiegi vahepeal väikese pausi. Seda pausi oli väga vaja hingamiseks, järelduste tegemiseks, oma õppetundidest õppimiseks. Ilma vigade ja õppetundideta pole ka kasvu ja arengut. Muutused on vajalikud, aga ka vahel väga valulikud. 4.novembril 2019 lõppes üks etapp meie elus ja 5.novembrit 2019 võib pidada Emajõe Keeltekooli uueks alguseks.

Õppetundide ja kogemuste võrra rikkamana tahame olla professionaalsemad kui kunagi varem. Andke meile arenemiseks ja kasvamiseks aega, armsad õpilased ja koostööpartnerid, ja anname teile parimat keeleõppeteenust, mida suudame.

Ja lõpurosinaks- tulemas on ka päris uued kursused ettevõtlusest, projektijuhtimisest, enesearengust ja midagi peab ju veel üllatuseks ka jääma.