Meie õpetajad

Kati Kottisse

inglise, vene ja eesti keele õpetaja

1988-1993 Tallinna Pedagoogikaülikool,  vene filoloog

Tartu Ülikool,  inglise keele õpetaja

eesti keele õpetaja

Douglas Spoolstra

inglise keele õpetaja

I attended four universities and studied Sociology and Education. I have taught eight years in Estonia at two gymnasiums (Paide and Tartu Tamme) and Surju Põhikool.
I taught, developed language programs in the USA at two facilities for a total of six years.  I substitute taught for an additional eight years while working as an engineer for the Union Pacific Railroad. From 2017 I´m a teacher in Emajõe Keeltekool.
My philosophy for teaching is to be an actor and an artist.  

Education
2003 Cal Poly University (USA) Teaching Credentials: CLAD Certificate – Certified Language Acquisition and Development.
1995 – 2001 National University (USA): Master’s Degree Education 
2002 – 2004 University of Arizona (USA)
2000 -2002 Boise State University (USA)
Developed and Taught (ELD) English Language Development Programs for High School Students.
As CYA Teacher: Language Assessment Team, Social Science Chairman, Faculty Committee, WASC (Western Association of Schools), WASC Committee (Course Structure), Student Employment Officer, Implemented and Developed English Language Development Program.

Signe Laigu

inglise keele õpetaja

Juri Jufkin

prantsuse, ladina ja vene keele õpetaja

Juri on lõpetanud võõrkeelte teaduskonna romaani ja germaani keelte filoloogina ning lisaks Tartu Ülikooli aspirantuuri, mille tulemusena omab filoloogiateaduste doktorikraadi.
Emajõe Keeletekoolis töötab Juri juba 2011. aastast- vene, prantsuse ja ladina keele õpetajana.    

Leili Hansmann

eesti ja soome keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli vene filoloogi, vene keele ja kirjanduse õpetaja erialal.
Soome keele ja kultuuri õpetaja lisaeriala omandasin samuti Tartu Ülikoolis.
Keeleõpetamise kogemust on mul veerand sajandi jagu ning õpetamine on minu kirg. Selle juures paelub mind see, et iga tund on justkui seiklus õpetatava keele maailmas.
Keeleõppe puhul on kõige olulisem pühendumine. Vigu ei tohi vältida ega karta, sest just vigade tegemine on keele omandamise eeltingimus.

Olesja Aarik

eesti keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli magistratuuri eesti keele õpetaja mitte-eesti koolis erialal.
Olen tegelenud eesti keele eratundidega nii lastele kui täiskasvanutele ning õpetanud eesti keelt Tartu Vanglas.
Kõige meeldivam minu jaoks on see, kui ma näen oma õpilase arengut ja tean, et aitasin sellele kaasa. Keeleõppe puhul pean oluliseks, et õpilane ennast tunnis hästi tunneks ja ei laseks oma tujul langeda, isegi siis, kui kõik ei tule välja nii nagu tahaks. Õppimine peab olema veidi raske, muidu ei toimu edasiminekut.

Sireliis Vilu

eesti keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogina ning edasi õppinud eesti keele ja kirjanduse ja eesti keel võõrkeelena õpetajaks. Pean oma tundides oluliseks elulisust ja tahaksin, et minu õpilased oskaksid ja julgeksid suhelda vabalt ja enesekindlalt kõigis situatsioonides. Lisaks õpetajatööle tegelen ma tõlkimise ja toimetamisega, vabal ajal meeldib lugeda väärtkirjandust, õppida võõrkeeli ning reisida.

Birgit Kerb

eesti keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri keeleteaduse eriala ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala magistriõppe. Minu kõrvalerialad olid eesti keele võõrkeelena õpetaja ja soome keele õpetaja. Olen andnud eratunde nii lastele kui ka täiskasvanutele ja aastate jooksul olen mõistnud, et keeleõppe juures on kõige olulisemad kaks asja. Esiteks, kui soovid head tulemust, siis tuleb selleks ka iseseisvalt vaeva näha: teha kodutöid, õppida sõnavara jne. Teiseks, kui oled tunnis aktiivne õppija ja küsid, kui kui miski on arusaamatu, siis on võimalik selgeks saada isegi nii keeruline keel nagu seda on eesti keel.

Andrew Weightman-Pilv

inglise keele õpetaja

I graduated from Perth Polytechnical College in Scotland, after studying Graphic Design and advertising. My language teaching experience is all through Emajõe Language School- from 2020- and what fascinates me is watching my students develop their confidence and conversational skills over the course of our lessons together.

 

Leili Siilivask

eesti ja vene keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna vene keele ja kirjanduse õpetaja  erialal ja täiendanud end eesti keel võõrkeelena erialal. Mul on suured kogemused vene ja eesti keele (võõrkeelena) õpetamisel nii õpilastele kui ka täiskasvanutele.
Täiskasvanute koolitajana olen viinud läbi eesti ja vene keele koolitusi erinevatele tasemetele, õpetanud erialakeelt klienditeenindajatele,õmblejatele, õpetajatele, medtöötajatele ja raudteetöölistele. Suurt tähelepanu pööran suhtlemise arendamisele õpitavas keeles ja õpiväljundite saavutamisele.
Olen pühendunud oma tööle ja tunnen rõõmu iga õppija aregu ja edusammude üle.

Andrei Kuzitśkin

vene keele õpetaja

Andrei on lõpetanud Tomski Riikliku Ülikooli magistrikraadiga bioloogias (1981) ja rahvusvahelistes suhetes (1997). Ta töötas Tomski oblasti administratsioonis infopoliitika osakonnas, samuti kultuuriosakonna juhatajana. Elab Eestis alates 2014. aastast. Andreil on õpetamise kogemus Tallinna ülikooli BFM-is ja mitmes ettevõttes. Praegu õpetab ta vene keelt võõrkeelena keeltekoolides ja ka põhikoolis. Andrei on välja töötanud mitu eksklusiivset haridusprogrammi vene keele õpetamiseks A1-B2 tasemel, tuginedes eesti ja inglise keelele. Omab kutsetunnistust. On tegev ka ajakirjanduses. Andrei räägib vene keelt (emakeel), samuti inglise, hispaania ja eesti keelt.