Meie õpetajad

uussigneuus_IMG4751

Signe Laigu

tegevjuht, inglise  keele õpetaja

Olen õppinud Tallinna Pedagoogikaülikoolis algklasside õpetaja-metoodikuks ja lisaerialana põhikooli inglise keele õpetajaks.
15 aastat töötasin koolis ja aastal 2010 tegin oma elus kannapöörde, alustasin oma ettevõtja teed ning asutasin oma esimese ettevõtte Emajõe Keeltekooli,  mis on väga sügaval minu südames. Lisaks sellele juhin nüüd aktiivselt Hansa Akadeemiat ja Aleksandri Tervisekeskust. Dorpat Koolituses teen müügispetsialisti tööd ning naudin inimestega suhtlemist.
Minu suur kirg ja armastus on õpetamine ning annan ka ise igapäevaselt keeletunde. Keeletunnis ununeb aeg ja ruum ja ma olen nagu teises maailmas- ideaalmaailmas, kus on tohutu positiivne energiavahetus- armastan meeletult oma õpilasi ja tunnen-tajun nende armastust ja tänulikkust ka minu vastu.
Võiks öelda, et minu panus ühiskonda on teiste aitamine, mõistmine ja õpetamine. Õpetades olen ma “elus” selle kõige paremas mõttes.
Inimesena naudin korraga ülimat lihtsust ja samas luksust-õhtusöögid sõpradega peenes restoranis, maitsev toit, põnevad vestlused, teater, lugemine ja ka lihtsalt hea muusika ja tantsimine.
uusKatiuus_IMG4845

Kati Kottisse

inglise, vene ja eesti keele õpetaja

Kati on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli filoloogia teaduskonna nii inglise keele ja kirjanduse kui ka vene keele ja kirjanduse õpetajana ning lisaerialana omandanud ka eesti keele ja kirjanduse õpetaja kutse. Lisaks veel täiendanud ennast paljudel koolitustel (Aktiivõppe meetodid keeleõppes; Õppimine ja õpetamine kõrgkoolis; Oxford, „Advanced CLIL“ (lõimitud aine- ja keeleõpe)). Ta on õpetanud vene, inglise ja eesti keelt erinevates koolituskeskustes, Tartu Kutsehariduskeskuses ja Kaitseväe Akadeemias.

uusjufkinuus_IMG4708 (2)

Juri Jufkin

prantsuse, ladina ja vene keele õpetaja

Juri on lõpetanud võõrkeelte teaduskonna romaani ja germaani keelte filoloogina ning lisaks Tartu Ülikooli aspirantuuri, mille tulemusena omab filoloogiateaduste doktorikraadi.
Emajõe Keeletekoolis töötab Juri juba 2011. aastast- vene, prantsuse ja ladina keele õpetajana.    

uusLeiliuus_IMG4687

Leili Hansmann

eesti ja soome keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli vene filoloogi, vene keele ja kirjanduse õpetaja erialal.
Soome keele ja kultuuri õpetaja lisaeriala omandasin samuti Tartu Ülikoolis.
Keeleõpetamise kogemust on mul veerand sajandi jagu ning õpetamine on minu kirg. Selle juures paelub mind see, et iga tund on justkui seiklus õpetatava keele maailmas.
Keeleõppe puhul on kõige olulisem pühendumine. Vigu ei tohi vältida ega karta, sest just vigade tegemine on keele omandamise eeltingimus.

Olesja Aarik

eesti keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli magistratuuri eesti keele õpetaja mitte-eesti koolis erialal.
Olen tegelenud eesti keele eratundidega nii lastele kui täiskasvanutele ning õpetanud eesti keelt Tartu Vanglas.
Kõige meeldivam minu jaoks on see, kui ma näen oma õpilase arengut ja tean, et aitasin sellele kaasa. Keeleõppe puhul pean oluliseks, et õpilane ennast tunnis hästi tunneks ja ei laseks oma tujul langeda, isegi siis, kui kõik ei tule välja nii nagu tahaks. Õppimine peab olema veidi raske, muidu ei toimu edasiminekut.

Andrew Weightman-Pilv

inglise keele õpetaja

I graduated from Perth Polytechnical College in Scotland, after studying Graphic Design and advertising. My language teaching experience is all through Emajõe Language School- from 2020- and what fascinates me is watching my students develop their confidence and conversational skills over the course of our lessons together.

 

Leili Siilivask

eesti ja vene keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna vene keele ja kirjanduse õpetaja  erialal ja täiendanud end eesti keel võõrkeelena erialal. Mul on suured kogemused vene ja eesti keele (võõrkeelena) õpetamisel nii õpilastele kui ka täiskasvanutele.
Täiskasvanute koolitajana olen viinud läbi eesti ja vene keele koolitusi erinevatele tasemetele, õpetanud erialakeelt klienditeenindajatele,õmblejatele, õpetajatele, medtöötajatele ja raudteetöölistele. Suurt tähelepanu pööran suhtlemise arendamisele õpitavas keeles ja õpiväljundite saavutamisele.
Olen pühendunud oma tööle ja tunnen rõõmu iga õppija aregu ja edusammude üle.
Andrei C20A0667

Andrei Kuzitśkin

vene keele õpetaja

Andrei on lõpetanud Tomski Riikliku Ülikooli magistrikraadiga bioloogias (1981) ja rahvusvahelistes suhetes (1997). Ta töötas Tomski oblasti administratsioonis infopoliitika osakonnas, samuti kultuuriosakonna juhatajana. Elab Eestis alates 2014. aastast. Andreil on õpetamise kogemus Tallinna ülikooli BFM-is ja mitmes ettevõttes. Praegu õpetab ta vene keelt võõrkeelena keeltekoolides ja ka põhikoolis. Andrei on välja töötanud mitu eksklusiivset haridusprogrammi vene keele õpetamiseks A1-B2 tasemel, tuginedes eesti ja inglise keelele. Omab kutsetunnistust. On tegev ka ajakirjanduses. Andrei räägib vene keelt (emakeel), samuti inglise, hispaania ja eesti keelt.

veik

Katrin Veiksaar

eesti keele õpetaja

Olen kogu oma elu erinevaid keeli õppinud ja õpetanud. Eesti keelt ja kultuuri õpetan ma hetkel Bologna Ülikoolis, aga olen õpetanud ka taani keelt ja itaalia keele õpilased käivad minu juures tunnis ka praegu. Elan juba aastaid talviti Itaalias ja suviti Eestis. Itaalias tegelen kõige sellega, mis on seotud võõrkeelte, kultuurisündmuste korraldamise ja kommunikatsiooniga.
Õpetajana olen nõudlik ja loominguline, ka ei jäta mu hea tuju mind kunagi maha. Iga kohtumine on minu jaoks põnev ja annab päevale rõõmsa noodi.